Trofeje

Trofeje nejsou pomůckou pracovní, ale motivační. Každý žák získává v aplikaci svůj osobní profil, ve kterém nachází zpětnou vazbu svého počínání v aplikaci. Snažíme se mu každý jeho klik v aplikaci vrátit zpět jeho promítnutím do případného záznamu jeho pokroku. Pokud žák dosáhne pokroku, který něco znamená - vytrvalost, snahu, tendenci či um čí (i štěstí) - je mu přidělena trofej, kterou vidí on i každý, kdo si jeho profil může prohlédnout.
Trofeje jsou přidělovány skrze propracovaný systém odměn a jejím účelem je maximálně motivovat uživatele aplikace k dalšímu používání aplikace a chuti dosáhnout další trofeje.

My vám dáváme možnost získat pro žáka trofeje i přímo fyzicky - odměnit ho a pomoci ho motivovat s vyhlídkou na další trofej jeho matematického pokroku. Jde o malé kulaté protkané látkové medaile o průměru 3,5 cm, které se hodí jako nášivka nebo jako sběratelský předmět. Trofej získá jen ten, kdo jí v aplikaci přímo získá, proto je nutno v objednávce do poznámky napsat herní jméno, pro které trofej objednáváte.

Získat