Vítejte v herní aplikaci Abaku PLAY pro veřejnost.

Popis obsahu aplikace PLAY

Pravidla hry
Jako začátečník v Abaku od nás dostanete 1 měsíc hraní zdarma. Další hraní si již platíte. Hradí se módy hry - Liga, Jentak, Robot. 1 hra = 1 koruna. Kliknutím na ikonu čtyřlístku v liště aplikace se zobrazí platební stránka.

Upozornění: Aplikace Abaku Play není z mnoha důvodů určená školám (hromadná výuka a hraní). Tu samou hru naleznete v aplikaci Abaku Lab (určená školám). Děkujeme za pochopení. Tým Abaku.

Módy hry
Hra sám se sebou. Hra bez soupeře a bez časomíry. Libovolně si můžete zkoušet hrát s kameny i plochou.
Hra s člověkem. Můžete si založit novou hru pro 2 až 4 hráče. Můžete se k již založené hře připojit.
Hra s robotem. Máme připravené 3 klasické roboty a výhledově i nového Robota.U.R., který už potrápí i zkušené abakáře. Abaku liga. Výsledky lze sledovat v týdenní, měsíční a roční tabulce.

Profil a trofeje
Vaše úspěchy. V profilu naleznete přehled vašich nejdůležitějších výher a informace o vašich aktuálních i historických početních dovednostech.
Číselné trofeje. Objevit matematickou konstantu není vůbec jednoduché. Natož z ní vytvořit příklad.
Trofeje. Získávejte trofeje při hraní s lidmi i roboty a dosáhněte až na mety nejvyšší.
Komplexní trofeje. Šampion odráží vaši hráčskou vybavenost a univerzálnost. Jen pravý šampion dokáže zkompletovat všechny klíče.

Chat a lidé
Veřejný chat. Ve veřejném chatu se můžete potkat s ostatními hráči, kteří aplikaci používají.
Soukromé zprávy. Můžete vést privátní konverzaci s libovolným uživatelem.
Ignorace uživatelů. Některé uživatele můžete ignorovat. Jejich zprávy si můžete zablokovat. Můžete jim také znemožnit psát soukromé zprávy.
Lidé. Podívejte se, kdo je online a kdo zrovna hraje. Můžete snadno najít své kamarády a spoluhráče.
Seznam přátel. Oblíbené uživatele si můžete přidávat jako přátele, a mít k nim tak rychlý přístup.

Admin hry
Admin hry dohlíží na herní prostředí aplikace. Pokud máte problémy ve hře můžete nám napsat na info@abaku.org nebo se můžete přímo v aplikaci s dotazem na admina obrátit. Admin vás může ve zprávě na chatu oslovit sám.

Cena za hru je složená pouze z nákladů spojených s provozem aplikace a platbou třetím stranám pro rok 2023. Aplikace PLAY není ukončená a práce na jejím vylepšení pro vás stále pokračují. Pokud chcete přispět na vývoj a vylepšení aplikace a především metody Abaku, která se primárně věnuje podpoře zlepšení výuky matematiky na MŠ a ZŠ – můžete nám darovat libovolnou částku ( Účet Abaku společnosti - 2111881217/2700 ) – jsme malý tým a i malá podpora znamená velkou možnost změny k lepšímu. Počítejte s námi. Děkujeme. Abaku tým.

Videa